فروشگاه اردکان کالا چه کالا هايي را انتخاب ميکند؟

اردکان کالا محصولاتش را از ميان برندهای معتبر و شناخته شده انتخاب مي کند. مارک هايي که توسط مشتریان و موسسات کنترل کيفيت معتبر صنعت مربوطه تاييد شده باشند .

چطور میتوان به خرید از اردکان کالا مطمئن بود؟ 

معمولا اطمينان از خرید ناشي از چند عامل مي تواند باشد. مساله اول قيمت کالا است. اردکان کالا با توجه به سياست انتخاب کالاهاي خود، و با استفاده از تحقيقات مداوم بازار، قيمت هاي خود را در سطح متوسط بازار نگه مي دارد. مساله بعدي اطمينان از کيفيت کالا است. استراتژي  در اين مورد داشتن سبد فروشي با برند های مطمئن، مشهور و دارای ضوابط و استاندارد هاي معتبر است. از نظر ما خريدار بايد کاملا به اطلاعات مربوط به آنچه مي خرد دسترسي داشته باشد. شما با بازديد از ويترين هاي ما به خوبي اين موضوع را لمس خواهيد کرد.

آيا سبد فروش اردکان کالا محدود به همین محصولات خواهد بود ؟

قطعا خير. ما دائما محصولاتمان را متنوع تر خواهيم کرد تا اين شعارمان را محقق کنيم: سبد فروشمان را به سبد خريد شما نزديک تر خواهيم کرد. قطعا در سبد خريد شما مواد غذايي، پوشاک، اتومبيل و منزل و نيز خدماتي چون بهداشت، آموزش و سفر و غيره وجود دارد. ما در اردکانکالا کالا براي رسيدن به روزي تلاش مي کنيم که يک خانواده بتواند در صورتي که بخواهد، تمام مايحتاج زندگي را اعم از کالا يا خدمات، از فروشگاه ما تامين کند..

 مشتری اردکان کالا چه تفاوتي با مشتريان ساير فروشگاه ها دارد؟

ما دوست داريم تک تک مشتريان خود را بشناسيم. برنامه هاي آتي ما در خصوص سبد فروش، نحوه ارتباط با مشتري و نحوه پرداخت ها همه به سمتي حرکت مي کنند که خريد تبديل به يک همکاري دوست داشتني با  شود. اردکان کالا اين افتخار را خواهد داشت که دوست خانوادگي خانواده هاي ايراني باشد.!

زمان تحویل کالا در تهران و شهرستان چقدر است؟

در استان یزد: سفارشات تا ۳ بعد از ظهر هر روز،پس از هماهنگی با شما برای زمان و مکان تحویل،همان روز ارسال خواهد شد و سفارشات بعد از ساعت ۳ بعد از ظهر، در روز اداری بعد و باز هم با هماهنگی شما ارسال خواهد شد.

در سایر استان ها:سفارشات تا ساعت ۳ بعد از ظهر همان روز،پس از هماهنگی با شما تحویل تیپاکس یا  باربری خواهد شد و بر اساس دوری و نزدیکی شهر شما از استان یزد، پس از ۲۴الی۴۸ ساعت بدست شما خواهد رسید.

اگر کالای تحویل داده شده ایرادی داشته باشد چه باید کرد؟

در اینصورت موضوع را به اردکان کالا اطلاع دهید تا نسبت به رفع آن اقدام شود.

آیا لازم است پس از ثبت سفارش با اردکان کالا تماس بگیرم و اطلاع دهم؟

خیر،در ساعات اداری حداکثر نیم ساعت پس از ثبت سفارش شما و در ساعات غیر اداری در اولین فرصت بعدی، از اردکان کالا با شما تماس گرفته می شود، تا هماهنگی های لازم جهت ارسال کالا صورت گیرد.

چگونه میتوانم کالای مورد نظر خود را پیدا کنم؟

(۱) شما می توانید نام کالای مورد نظر خود را در قسمت جستجو وارد کنید و نتایج را بررسی نمایید.

(۲) روش دیگر این است که با استفاده از نمودار درختی (طبقه بندی موضوعی کالاها)، واقع در سمت راست صفحات فروشگاه، به کالا(های) خود دسترسی پیدا کنید.

آیا همه کالاهای سایت، به لحاظ قیمت و موجودی به روز هستند؟

نه تنها همه کالاهای سایت به لحاظ قیمت بروز هستند،بلکه همگی در انبار فروشگاه موجود می باشند.

کالای مورد نظرم را انتخاب کرده ام،چگونه آنرا سفارش دهم؟

در قسمت پایین و سمت راست تمام صفحات محصولات،دکمه “ثبت سفارش” وجود دارد.با زدن آن دکمه مراحل ثبت سفارش شما آغاز می شود.

ثبت سفارش فقط ۲ مرحله اصلی دارد که طی این ۲ مرحله ،شما مشخصات و آدرس خود و نیز نحوه پرداخت خود را مشخص خواهید کرد.ثبت موفق سفارش زمانی است که شما با جمله “سفارش شما با موفقیت ثبت شد” را ملاحظه بفرمایید.
تذکر

۱- در حین ثبت سفارش از دکمه های Back و Forward استفاده نکنید. دکمه های لازم جهت هر گونه تصحیح، ویرایش و انصراف در پایین صفحات مربوطه،تعبیه شده اند.لطفا از آنها استفاده کنید.

۲- ضروری است در لیست ثبت مشخصات و آدرس، کادرهایی را که با علامت ستاره قرمز(*) مشخص شده اند پر کنید.

مبلغ سفارشم را چگونه پرداخت کنم؟

در حین ثبت سفارش و در قسمت انتخاب نحوه پرداخت،۲روش پیش روی شما گذاشته می شود که انتخاب هر کدام از آنها، طبق شرایط و انتخاب شما خواهد بود.

*پرداخت اینترنتی:

با هر کدام از کارتهای عضو شبکه شتاب  می توانید پرداخت اینترنتی انجام دهید.

با انتخاب این گزینه و “تایید سفارش” صفحه پرداخت اینترنتی بانک ملت باز خواهد شد.این پیغام کاملا طبیعی است و Windows در عمده صفحاتی که کلمه رمز خواسته می شود این پیغام را می دهد.

جاهای خالی را پر کنید و کلید “تایید” را انتخاب کنید.

*واریز به حساب:

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر را به شماره حساب های مشخص شده واریز نمایید و سپس شماره پیگیری و مشخصات پرداخت را به اطلاع مشاورین اردکان کالا برسانید.

برای پرداخت اینترنتی چه باید کرد؟

با انتخاب این حالت و زدن دکمه “تایید سفارش” صفحه پرداخت اینترنتی بانک ملت باز خواهد شد.اگر پس از “تایید سفارش” با پیغام Security Alert مواجه شدید(پیغامی مبنی بر اینکه ممکن است اطلاعات حساب شما در صفحه بعدی برای دارنده صفحه(بانک ملت)قابل دسترس خواهد بود) با اطمینان کلمه YES را انتخاب کنید.این پیغام کاملا طبیعی است و Windows در اکثر صفحاتی که کلمه رمز خواسته می شود این پیغام را می دهد.

جاهای خالی را پر کنید و کلید “تایید” را انتخاب کنید.

برای انجام پرداخت اینترنتی در صفحه پرداخت هر سایتی که با بانکها قرارداد دارد لازم است علاوه بر ۱۶ رقم روی کارتتان، شماره سه رقمی CVV2 (که رو یا پشت کارت حک شده است) و نیز تاریخ انقضای کارتتان (روی کارت حک شده است) را وارد کنید. در قسمت ورود رمز (Password) توجه کنید که کلمه رمز پرداخت اینترنتی شما همان کلمه رمز عابر بانک